Kim jesteśmy?

 

Z tej strony Ania Beczek i Wojtek Łojan.
Jesteśmy trenerami i twórcami autorskiego Systemu Nauki i Rozwoju TRINS. System ten opracowaliśmy w odpowiedzi na współczesne potrzeby edukacyjne Doradców Ubezpieczeniowych oraz aktualne wyzwania rynku zdrowia. Tworząc System TRINS korzystaliśmy w szczególności z doświadczeń firmy Diameo, której jesteśmy współwłaścicielami. 

 

DIAMEO

 

 

Ułatwiamy dostęp do globalnego systemu ochrony zdrowia

Naszymi Klientami są:
 

Klienci indywidualni bez ubezpieczenia

•  Pomagamy w poszukiwaniu nowoczesnych metod leczenia na świecie.
•  Dajemy dostęp do konsultacji lekarskich online (Druga Opinia Medyczna) i osobistych w 36 krajach świata.
•  Organizujemy kompleksowe procesy leczenia za granicą.
 

Towarzystwa Ubezpieczeń

•  Dostarczamy rozwiązania wzbogacające ofertę produktową o dostęp do globalnego systemu ochrony zdrowia.
•  Doradzamy w zakresie tworzenia i rozwoju sprzedaży nowoczesnych produktów ubezpieczeniowych odpowiadających na współczesne potrzeby zdrowotne Klientów.
 

Doradcy Ubezpieczeniowi 

•  Tworzymy skuteczne modele argumentacji sprzedażowej na bazie autorskiego Systemu TRINS.
•  Tworzymy nowoczesne kursy i szkolenia online rozwijajace sprzedaż i zwiększające bezpieczeństwo zdrowotne Klientów.

 

Więcej o nas...

Ania: Doświadczenie zawodowe zdobywała w branży edukacyjnej, sprzedażowej i ubezpieczeniowej jako nauczyciel, agent ubezpieczeniowy, manager i dyrektor. Kreatorka zespołów sprzedaży, rekrutacji i szkoleń. Uwielbiająca spotkania z ludźmi, realizująca się w obszarze sprzedaży.

Wojtek: Doświadczenie zawodowe zdobywał w branży szkoleniowej i ubezpieczeniowej jako manager rozwoju sieci sprzedaży, projektów. Trener oraz współzałożyciel jednej z pierwszych w Polsce szkół językowych online. Jest certyfikowanym coachem Kaizen.

Zanim znaleźliśmy się w miejscu, w którym jesteśmy teraz, musieliśmy się wiele nauczyć, wiele zrozumieć. Przez kilka ostatnich lat pracowaliśmy intensywnie, aby przybliżyć Polakom światową medycynę. Dzisiaj dzięki strategicznemu partnerstwu z niemiecką firmą Medigo, dajemy Polakom dostęp do tysięcy wiodących szpitali i klinik w 36 krajach świata. W ten sposób umożliwiamy im wejście do globalnego systemu zdrowia.

Doskonale wiemy z jakimi trudnościami muszą mierzyć się chorzy i ich najbliżsi oraz jak silne obawy towarzyszą decyzji o wyborze terapii i zapewnieniem odpowiedniego finansowania. Dlatego wierzymy, że dzięki współpracy z sektorem ubezpieczeń znacznie większa liczba Polaków uzyska możliwość skorzystania z globalnego systemu ochrony zdrowia na atrakcyjnych warunkach finansowych. Dlatego tworzymy społeczność, którą łączy idea bezpieczeństwa zdrowotnego. W Wasze ręce oddajemy nasz autorski System Nauki i Rozwoju TRINS. Dedykujemy go Doradcom Ubezpieczeniowym dbającym właśnie o bezpieczeństwo zdrowotne Klienta.

 

Dane firmy:

Właścicielem marki edukacyjnej TRINS jest:
DIAMEO Anna Beczek, Wojciech Łojan Sp. J.
ul. Hoża 86/410
00-682 Warszawa
NIP 7010833231
KRS 0000741454 (Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego)
REGON 380829994

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję